Akty wandalizmu w Zielonej Górze! Niszczone są ławki, rowery miejskie i dużo więcej!

05 marzec 2021
Autor: 
Akty wandalizmu w Zielonej Górze! Niszczone są ławki, rowery miejskie i dużo więcej! Fot. Janusz Kubicki/Facebook

Akty wandalizmu w Zielonej Górze. Niszczone są ławki, rowery miejskie, tablice informacyjne, a nawet klimatyzator! 

Wandale coraz śmielej poczynają w Zielonej Górze. Niszczone są drewniane ławki, pomazane sprayem są m.in. tablice informacyjne, ktoś nawet rozebrał zadaszenie wiaty piknikowej! Rowery miejskie, które są wspólnym dobrem zielonogórzan, również padają aktem agresji. Komuś przeszkadzał również klimatyzator przytwierdzony do dachu budynku, urządzenie zostało wyrwane! 

Tak przed weekendem kilka fotek, do czego są zdolni ludzie. Popatrzcie co wyprawiają... Hmmm nie wiem jak ich nazwać. [...] Czasami jak na to patrzę to ręce opadają. Jak widzicie takie rzeczy i takich ludzi to, co Wam ciśnie się na usta? Wiem jedno, to tylko mały wycinek wspaniałych mieszkańców Zielonej - pisze w mediach społecznościowych Prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki. 

Czytaj także - Wypadek dwóch ciężarówek pod Świebodzinem! Jeden z pojazdów wypadł z drogi!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u