Śmigłowiec LPR wylądował koło szpitala w Sulechowie. Mężczyzna dostał zawału serca

05 marzec 2021
Autor: 
Śmigłowiec LPR wylądował koło szpitala w Sulechowie Redakcja/archiwum

Interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w centrum Sulechowa. Pomocy medycznej potrzebował mężczyzna, który dostał zawału serca.

Zaczęło się od zgłoszenia, które wpłynęło do Skoncentrowanej Dyspozytorni Medycznej w piątkowe popołudnie, 5 marca, przed godziną 14:00. Pomocy potrzebował mężczyzna, który przebywał w przychodni przy ulicy Niepodległości w Sulechowie.

- Mężczyzna dostał zawału mięśnia sercowego - informuje Justyna Sochacka, rzeczniczka LPR.

W akcji śmigłowiec LPR

Z uwagi na brak wolnego zespołu pogotowia w chwili zgłoszenia na miejsce wysłano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. Śmigłowiec już po kilku minutach wylądował w okolicy przychodni, która mieści się tuż koło szpitala.

Na miejscu zjawił się również zastęp Państwowej Straży Pożarnej. - Strażacy zabezpieczają miejsce lądowania. W międzyczasie dojechała karetka pogotowia - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Policjanci z Sulechowa zatrzymali złodzieja. 24-latek kradł w Trzebiechowie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u