Rząd przedłuża obostrzenia w walce z koronawirusem!

05 marzec 2021
Rząd przedłuża obostrzenia w walce z koronawirusem! Fot. KPRM

Minister Zdrowia na konferencji prasowej w Kancelarii Premiera Rady Ministrów przekazał informację o przedłużeniu obostrzeń w walce z pandemią koronawirusa.

W lubuskim średnia liczba zachorowań na 100 tys. mieszkańców wynosi obecnie 36,9 - jest to czwarty najwyższy wynik w porównaniu do innych województw w kraju. Obecnie obostrzenia zostały zaostrzone w województwie warmińsko-mazurskim oraz pomorskim. Województwo lubuskie trafiło na tzw. listę ostrzegawczą, jeśli liczba zakażeń będzie rosnąć, obostrzenia mogą zostać zaostrzone. 

Cały czas mamy do czynienia z kontynuacją wzrostową jeżeli chodzi o dzienną liczbę zachorowań. Niestety ta tendencja ma charakter trwały. - mówił Minister Zdrowia, Adam Niedzielski. Z powodu rosnącej liczby zakażeń, rząd postanowił przedłużyć obowiązujące w kraju obostrzenia do 28 marca. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.