Rzepin: Wyszedł z domu i zaginął. Mija kolejna doba poszukiwań 32-latka (ZDJĘCIA)

16 marzec 2021
Autor: 
Mija kolejna doba poszukiwań 32-latka z Rzepina Fot. OSP Rzepin

Trwają intensywne poszukiwania mężczyzny w Rzepinie. Zaginionego 32-latka szukają strażacy i policjanci. W działaniach pomagają psy ratownicze i drony.

Zaginął Andrzej Wieczór z Rzepina. 32-latka widziano ostatni raz w niedzielę, 14 marca, około godziny 23:00, kiedy wyszedł z domu. Od tego momentu ślad po nim zaginął.

W poniedziałkowy poranek służby rozpoczęły poszukiwania za 32-latkiem. W działania zaangażowano wielu policjantów. Są również strażacy ze Słubic oraz okoliczne jednostki OSP Rzepin, Słubice i Kowalów. Od wtorku wspomaga ich także Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Jarogniewice z Zielonej Góry.

Do akcji wykorzystywane są psy tropiące oraz sprzęt techniczny w postaci dronów czy kamer termowizyjnych. Służby przeczesują m.in. kompleksy leśne oraz cieki wodne.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego prosimy przekazać pod następujące numery telefonów: 47 79 23 250, 47 79 23 238 lub 47 79 23 400 - apeluje podkom. Magdalena Jankowska, rzeczniczka policji w Słubicach.

Fot. KP PSP Słubice, KPP Słubice

Przeczytaj też: Świebodzin: Pijany spadł pod nadjeżdżający pociąg. Ratunek nadszedł w ostatniej chwili


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u