Zatrucie tlenkiem węgla w Sulechowie. Mężczyzna był nieprzytomny!

17 marzec 2021
Zatrucie tlenkiem węgla w Sulechowie. Mężczyzna był nieprzytomny! Redakcja

Zatrucie tlenkiem węgla w Sulechowie. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Jedna osoba trafiła do szpitala!

W środę, 17 marca, około godziny 17:30, służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały informację o podejrzeniu tlenku węgla w jednym z mieszkań na placu Ks. Michała Kaczmarka w Sulechowie. Na miejsce zadysponowany został zastęp straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. 

Czytaj dalej - pod grafiką


APLIKACJA MOBILNA PORTALU NEWSLUBUSKI.PL - Pobierz teraz i bądź na bieżąco - KLIKNIJ TUTAJ

Aplikacja mobilna na telefon


Służby potwierdziły zgłoszenie, w mieszkaniu znajdował się nieprzytomny mężczyzna. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. 

Czytaj także - Międzynarodowy przewóz z kumulacją nieprawidłowości

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.