Utrudnienia na A2. Informacja o bombie w autokarze

27 lipiec 2016
Autor: 

Autostrada A2 (km 80) pow. Miedzyrzecz, policja otrzymała zgłoszenie o podłożeniu bomby w autokarze ECOLINE relacji Berlin - Ryga (przewoźnik łotewski).

Zgłoszenie wpłynęło około godz. 18.00.

- Na stanowisko kierowania zadzwonił kierowca autokaru, do którego podszedł podróżujący w nim mężczyzna z kartką informującą, że w pojeździe może znajdować się ładunek wybuchowy. - mówi asp. Łukasz Szymański, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie - Kierowca zjechał w bezpieczne miejsce, na które przybyła policja i służby ze Świebodzina. 50 osób z autokaru przewieziono na POP, parking Rogoziniec. Autokar został sprawdzony. 

W pojeździe nie wykryto ładunku. Została zatrzymana jedna osoba (mężczyzna, który przekazał kartkę kierowcy). Trwają czynności wyjaśniające. 

Autostrada była zablokowana w kierunku Poznania przez około 1,5 godziny.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u