Wczoraj Zielona Góra dzisiaj Gorzów (ZDJĘCIA)

27 lipiec 2016
Anna Warchoł gorzowianin.com

Kilkanaście minut ulewy, jaka przeszła przez Gorzów po godz. 18 wystarczyło, aby wiele ulic w mieście było zalanych. Straż pożarna miała wyjazd do kilkunastu interwencji.

Krótki, ale intensywny deszcz ponownie zalał wiele ulic w Gorzowie. To pokazało, że system kanalizacji w naszym mieście pozostawia wiele do życzenia, ponieważ studzienki nie nadążały z odbieraniem wody i na środku skrzyżowania bądź ulicy tworzyły się spore kałuże.

Tak było m.in. na ul. Borowskiego, Chrobrego, Roosevelta, Słowiańskiej, Sikorskiego czy też Estkowskiego. Jednak deszcz dał się we znaki nie tylko kierowcom, którzy mieli problem z przejazdem przez zalane ulice.

- Strażacy z Gorzowa zostali zadysponowani do kilkunastu inwerwencji związanych ze skutkami ulewy w Gorzowie. Były to zalane piwnice w budynkach mieszkalnych przy Sikorskiego czy Chrobrego, zalany sklep przy Fredry oraz usuwanie drzew z ul. Warszawskiej oraz na Małyszynie - opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Woda wdarła się również na teren dworca PKP.

gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.