Nad morze z psem

27 lipiec 2016
Autor: 
Fotolia

Podczas wakacji bywa, że mamy problem z naszymi pupilami. Zaczynamy szukać odpowiednich opiekunów, przyjaciół, członków rodziny a także hoteli. Nawet jeśli mamy pewność, że nasze zwierzaki są bezpieczne i tak tęsknimy za nimi i martwimy się na odległość.

Tymczasem naszego pupila możemy zabrać na wakacje ze sobą. Na całym świecie zostały stworzone plaże dla psów, również w Polsce.

Psiaki mają możliwość plażowania w specjalnie przystosowanych do tego plażach m.in. w Międzyzdrojach (psia plaża jest pomiędzy wejściami L i M), Pobierowie, Pustkowie, Trzęsaczu, Rewalu, Niechorzu, Pogorzelicy, Kołobrzegu - Radzikowie, Kołobrzegu – Podczele, Darłowie, Rowach, Łebie, Kuźnicy, Jastarni, Gdyni – Babie Doły i Kolibki, Sopocie oraz Gdańsku – Brzeźno (wg mapa.popiasku.pl).

W pozostałych miejscowościach psy nie mają wstępu na plaże w sezonie letnim, czyli od 1 maja do 30 września. Przepis ten jest surowo respektowany i za wejście na plażę z psem możemy dostać mandat w wysokości 500zł.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u