Nad morze z psem

27 lipiec 2016
Autor: 
Fotolia

Podczas wakacji bywa, że mamy problem z naszymi pupilami. Zaczynamy szukać odpowiednich opiekunów, przyjaciół, członków rodziny a także hoteli. Nawet jeśli mamy pewność, że nasze zwierzaki są bezpieczne i tak tęsknimy za nimi i martwimy się na odległość.

Tymczasem naszego pupila możemy zabrać na wakacje ze sobą. Na całym świecie zostały stworzone plaże dla psów, również w Polsce.

Psiaki mają możliwość plażowania w specjalnie przystosowanych do tego plażach m.in. w Międzyzdrojach (psia plaża jest pomiędzy wejściami L i M), Pobierowie, Pustkowie, Trzęsaczu, Rewalu, Niechorzu, Pogorzelicy, Kołobrzegu - Radzikowie, Kołobrzegu – Podczele, Darłowie, Rowach, Łebie, Kuźnicy, Jastarni, Gdyni – Babie Doły i Kolibki, Sopocie oraz Gdańsku – Brzeźno (wg mapa.popiasku.pl).

W pozostałych miejscowościach psy nie mają wstępu na plaże w sezonie letnim, czyli od 1 maja do 30 września. Przepis ten jest surowo respektowany i za wejście na plażę z psem możemy dostać mandat w wysokości 500zł.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • Psy żyły we własnych odchodach i bez jedzenia. Właściciele nie widzieli problemu (ZDJĘCIA)

  Psy żyły we własnych odchodach i bez jedzenia. Właściciele nie widzieli problemu (ZDJĘCIA)

  Psy żyły w tragicznych warunkach. Nie miały jedzenia, wody i były poranione. Leżały w stercie śmieci i odchodów. Właściciele nic sobie z tego nie robili.

 • Wydziaraj się i... zostań Superbohaterem bezdomnych zwierząt

  Wydziaraj się i... zostań Superbohaterem bezdomnych zwierząt

  W najbliższą niedzielę, 8-go października od godz. 10:00 w zielonogórskim Kawonie odbędzie się 3. edycja Charity Tatoo Convent.

 • Podróż z psem. Kilka praktycznych wskazówek

  Podróż z psem. Kilka praktycznych wskazówek

  Tobie również trudno jest się rozstać ze swoim ukochanym czworonogiem? Bardzo dobrze to znamy! Na szczęście coraz więcej hoteli nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, chętnie gości psy. Jak jednak przygotować się do podróży z czworonożnym przyjacielem?

 • Jak spakować wakacyjną walizkę? Dzięki tym trikom wszystko się do niej zmieści

  Jak spakować wakacyjną walizkę? Dzięki tym trikom wszystko się do niej zmieści

  Wakacyjny wyjazd wiąże się z ogromnymi emocjami. Przede wszystkim spore trudności może wzbudzić samo pakowanie walizki, zwłaszcza jeżeli mamy ograniczone miejsce w bagażu. Poznaj kilka skutecznych trików, dzięki którym uda Ci się zabrać w podróż wszystkie niezbędne rzeczy.

 • Co robić na lotnisku, czekając na lot?

  Co robić na lotnisku, czekając na lot?

  Wakacje w pełni, a to idealny moment na zrealizowanie swoich podróżniczych marzeń. Jeżeli przed Tobą długi lot, a nawet międzylądowanie i obawiasz się, że zanudzisz się na lotnisku w oczekiwaniu na transport – koniecznie przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz w nim kilka wskazówek, dzięki którym już nigdy nie będziesz się nudzić na lotnisku.

 • Najlepsze marynaty na grilla

  Najlepsze marynaty na grilla

  Polacy są mistrzami grilla. Lato to doskonała okazja do tego, żeby wypróbować nowe potrawy z ognia. Obok tradycyjnych kiełbas czy kaszanek, warto położyć na ruszcie także aromatyczną karkówkę, tofu czy warzywa. Muszą one być jednak odpowiednio przyprawione. Marynata sprawi, że ich smak będzie niezapomniany. Jak ją jednak właściwie przygotować? Przedstawiamy najlepsze przepisy.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u