Zielona Góra: Kolizja w Starym Kisielinie. Zderzyły się dwie osobówki (ZDJĘCIA)

02 kwiecień 2021
Autor: 
Zielona Góra: Kolizja w Starym Kisielinie Fot. Czytelnik Paweł

Dwa samochody osobowe zderzyły się w zielonogórskim Starym Kisielinie. Są utrudnienia w ruchu. Pierwszą informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika na #dodajto.

Do zdarzenia doszło w piątek, 2 kwietnia, około godziny 12:00. Na ulicy Stary Kisielin - Pionierów Lubuskich w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. To Skoda oraz BMW.

Na miejsce wezwano patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. W międzyczasie na zniszczone samochody najechał patrol Żandarmerii Wojskowej.

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia. Szczegółowe okoliczności ustala policja. Incydent zostanie zakwalifikowany jako kolizja drogowa.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. W miejscu kraksy stworzył się korek.

Przeczytaj też: W Zielonej Górze będzie więcej parkingów. Wiemy, gdzie powstaną


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u