Zaginął 13-latek ze Słubic! Chłopiec od środy nie wrócił do domu!

08 kwiecień 2021
Zaginął 13-latek ze Słubic! Chłopiec od środy nie wrócił do domu! KPP Słubice

Słubiccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym 13-latkiem ze Słubic. Chłopiec od środy nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach prowadzą poszukiwania zaginionego 13-latka. Chłopiec wyszedł z domu w środę, 7 kwietnia. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

13-letni Hubert Banaszak jest mieszkańcem Słubic. W dniu ostatniego kontaktu chłopak miał na sobie czerwone buty sportowe, bordowe spodnie dresowe, czarna bluza z kapturem, czarną czapkę z daszkiem oraz granatową kurtkę sportową.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u