Pożar w akademiku w Zielonej Górze. W akcji 3 zastępy strażaków (ZDJĘCIA)

08 kwiecień 2021
Pożar w akademiku w Zielonej Górze Redakcja

Pożar w akademiku Vicewersal w Zielonej Górze. Na miejscu interweniowały 3 zastępy straży pożarnej.

Pożar wybuchł w czwartek, 8 kwietnia, tuż po godzinie 19:00. Ogień pojawił się w jednym z pokoi w domu studenckim "Vicewersal" przy al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy szybko rozwinęli linię gaśniczą i ubrani w aparaty powietrzne weszli do środka.

- W środku był niewielki pożar. Sytuacja szybko została opanowana - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Strażacy wyrzucili z pokoju wszystkie tlące się i spalone przedmioty. Następnie całość została dokładnie przelana.

Przeczytaj też: Pożar koło Sulechowa. Płonęła ciężarówka ze śmieciami (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u