Akty wandalizmu w Zielonej Górze! Zniszczone zostały pojemniki na mydło...

13 kwiecień 2021
Akty wandalizmu w Zielonej Górze! Zniszczone zostały pojemniki na mydło... Zakład Gospodarki Komunalnej

Akty wandalizmu w Zielonej Górze. Niszczone są tablice informacyjne, a nawet publiczne toalety...

W Zielonej Górze dochodzi coraz częściej do aktów wandalizmu. Miesiąc temu pisaliśmy o zniszczonych ławkach, pomazanych sprayem tablicach informacyjnych, a także rozebranym zadaszeniu wiaty piknikowej. Wandale nie dbają także o rowery miejskie, które są wspólnym dobrem mieszkańców winnego grodu.

Kolejne akty wandalizmu

Tablica edukacyjna w kształcie liścia zlokalizowana w Parku Tysiąclecia, została uszkodzona - ktoś wyłamał jej fragment. Nowo otwarty Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów a w nim nowe toalety z myślą o mieszkańcach, ktoś wczoraj postanowił "zdemontować" pojemniki na mydło.

Nawet za bardzo nie chce nam się tego komentować. Po prostu brak słów. Komu to przeszkadzało? - czytamy w komentarzu Zakładu Gospodarki Komunalnej.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.