Szprotawa: Złodziej nakradł sprzętu ogrodniczego wartego 2 tys. złotych!

20 kwiecień 2021
Szprotawa: Złodziej nakradł sprzętu ogrodniczego wartego 2 tys. złotych! Lubuska Policja

Złodziej ukradł m.in. glebogryzarkę, kosiarkę, łopatę do odśnieżania, a także siekierę. 30-latek szybko wpadł w ręce policji. Teraz grozi mu 5 lat więzienia!

W sobotę, 17 kwietnia, szprotawscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży, do której miało dojść na jednej z posesji. Skradziony zostały narzędzia i maszyny ogrodnicze – wartość skradzionego mienia pokrzywdzona oszacowała na ponad dwa tysiące złotych. Do wyjaśnienia sprawy od razu zaangażowali się policjanci referatu kryminalnego, których działania już następnego dnia pozwoliły na zatrzymanie osoby odpowiedzialnej za kradzież.

Kryminalni zatrzymali 30-letniego mężczyznę, u którego w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania znaleźli skradzione przedmioty. Te po czynnościach procesowych zostały zwrócone prawowitemu właścicielowi. Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut dokonania kradzieży, do którego się przyznał. Za to przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: sierżant Arkadiusz Szlachetko, Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.