Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka ścięła drzewa i dachowała (ZDJĘCIA, FILM)

20 kwiecień 2021
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka ścięła drzewa i dachowała Redakcja

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Zielonej Górze. Samochód osobowy wypadł z drogi, ściął kilka drzew, a później dachował.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb we wtorek, 20 kwietnia, o godzinie 18:51. Kierowca samochodu osobowego marki Honda, wjeżdżając do Drzonkowa od strony Kiełpina prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z trasy. Dalej auto ścięło kilka drzew i dachowało.

- Na szczęście nikt w momencie wypadku nie znajdował się na ścieżce rowerowej, przez którą przejechał pojazd - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Jedna osoba ranna

Na miejsce zadysponowano zespół pogotowia oraz cztery zastępy straży pożarnej. Przyjechał też patrol policji.

- Pojazdem podróżowała jedna osoba. Opuściła pojazd jeszcze przed przyjazdem służb - informuje st. kpt. Kaniak.

Dokładny przebieg zdarzenia ustala policja. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Ruch odbywa się wahadłowo.

Przeczytaj też: Akcja policyjnych "narkotykowców" w Zielonej Górze. Zatrzymano 30-latka (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u