Dzieci biegały po dachu wieżowca i zrzucały z góry szklane butelki!

21 kwiecień 2021
Dzieci biegały po dachu wieżowca i zrzucały z góry różne przedmioty! Screen z filmu na grupie - Stoją ! Gorzów

Grupa dzieci biegała po dachu dziesięciopiętrowego wieżowca w Gorzowie Wielkopolskim. Młodzież zrzucała z góry butelki! Na miejsce wezwana została policja.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 20 kwietnia, około godziny 14 w bloku mieszkalnym przy ulicy Batalionu Zośka w Gorzowie Wielkopolskim. Grupa młodzieży biegała po dachu dziesięciopiętrowego budynku zrzucając przy tym szklane butelki. Sytuacja była bardzo niebezpieczna. W każdej chwili dzieci mogły spaść z dachu, dodatkowo szklane butelki zrzucone z wysokości kilkudziesięciu metrów mogły kogoś poważnie ranić lub wyrządzić sporo szkód.

Na miejsce wezwana została policja. Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia zakwalifikowali interwencję jako pilną i udali się pod wskazany adres z użyciem sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych, aby jak najszybciej dotrzeć na miejscu. Po dokładnym sprawdzeniu, policjanci nie natrafili na żadne osoby. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.