Nocny pożar ciężarówki wiozącej mniejszą ciężarówkę pod Świebodzinem!

23 kwiecień 2021
Nocny pożar ciężarówki wiozącej mniejszą ciężarówkę pod Świebodzinem! Straż Pożarna Świebodzin

Nocny pożar samochodu ciężarowego transportującego mniejszą ciężarówkę na parkingu w miejscowości Mostki pod Świebodzinem! W akcji cztery zastępy straży pożarnej.

W piątek, 23 kwietnia, około godziny 2:30 w nocy do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Świebodzinie wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu ciężarowego, który znajdował się na parkingu w miejscowości Mostki. Do zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Świebodzinie, OSP Mostki oraz OSP Lubrza.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pożarem objęta jest naczepa samochodu ciężarowego, na której znajdował się mniejszy samochód ciężarowy. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeni pożaru przy użyciu dwóch prądów wody i piany.

Niestety mimo sprawnej akcji gaśniczej, pojazdy spłonęły doszczętnie. 

Przeczytaj też: Lubsko: Tysiące opon wyrzuconych w lesie. Kim są sprawcy? (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.