Koronawirus lubuskie. Odnotowano 251 nowych zakażeń, zmarły 23 osoby!

23 kwiecień 2021
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 251 nowych zakażeń, zmarły 23 osoby! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 251 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 23 osoby! 

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w piątek, 23 kwietnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 251 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarło 8 osób, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami odnotowano 15 przypadków śmiertelnych. 

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną i bądź na bieżąco z sytuacją dot. koronawirusa w Twoim regionie! Kliknij tutaj i pobierz aplikację NewsLubuski.pl ze sklepu Google Play!

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (19), krośnieński (12), międzyrzecki (19), nowosolski (27), słubicki (14), strzelecko-drezdenecki (4), sulęciński (21), świebodziński (22), zielonogórski (13), żagański (19), żarski (24), wschowski (7), Gorzów Wielkopolski (19), Zielona Góra (31).

W kraju odnotowano 10858 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 149 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 390 osób.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u