Międzyrzecz: Potężne drzewo runęło na dwa samochody. Było spróchniałe (ZDJĘCIA)

26 kwiecień 2021
Autor: 
Międzyrzecz: Potężne drzewo runęło na dwa samochody Fot. KP PSP Międzyrzecz

Spróchniałe drzewo przewróciło się na osobówki w Międzyrzeczu. Jeden z samochodów został mocno uszkodzony. Do jego podniesienia przyjechał specjalny dźwig.

Wszystko wydarzyło się w niedzielne popołudnie, 26 kwietnia. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej i Wojskowej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu wyruszyli do drzewa, które runęło na dwa samochody zaparkowane przy ulicy Mickiewicza.

- Zniszczeniu uległ samochód osobowy marki Ford Focus, na którego bezpośrednio spadło drzewo, uszkadzając dach i przednią szybę samochodu oraz Opel Vectra, który został porysowany przez gałęzie. Na szczęście w pojazdach nie było pasażerów - informuje bryg. Dariusz Rzepecki, rzecznik międzyrzeckiej straży pożarnej.

Dowódca akcji podjął decyzję, aby do usunięcia potężnego drzewa wysłać specjalny 30-metrowy dźwig z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Świebodzinie. W międzyczasie strażacy wycięli jeszcze inne drzewo z suchą koroną.

Przeczytaj też: Ogromny pożar koło Nowej Soli. Płonął były tartak (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.