Koronawirus lubuskie. Odnotowano 114 nowych zakażeń, zmarło 7 osób!

27 kwiecień 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 114 nowych zakażeń, zmarło 7 osób! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 114 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 7 osób!

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem we wtorek, 27 kwietnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 114 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły 3 osoby, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami odnotowano 4 przypadki śmiertelne.

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną i bądź na bieżąco z sytuacją dot. koronawirusa w Twoim regionie! Kliknij tutaj i pobierz aplikację NewsLubuski.pl ze sklepu Google Play!

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (11), krośnieński (5), międzyrzecki (2), nowosolski (5), słubicki (2), strzelecko-drezdenecki (5), sulęciński (2), świebodziński (1), zielonogórski (2), żagański (13), żarski (25), wschowski (14), Gorzów Wielkopolski (17), Zielona Góra (10).

W kraju odnotowano 5709 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 99 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 361 osób. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u