W ukraińskim autobusie zamiast barku dołożono dodatkowe siedzenia!

27 kwiecień 2021
W ukraińskim autobusie zamiast barku dołożono dodatkowe siedzenia! WITD

W ukraińskim autobusie wykorzystywanym w międzynarodowym przewozie regularnym osób było więcej foteli niż liczba miejsc siedzących określonych w dowodzie rejestracyjnym.

W piątek, 23 kwietnia, na dworcu autobusowym w Zielonej Górze inspektorzy ITD skontrolowali ukraiński autobus, którym realizowany był przewóz regularny osób na trasie Polska – Ukraina. W autobusie znajdował się jeden pasażer. Podczas kontroli ustalono, że w autobusie zainstalowano 57 siedzeń. W dowodzie rejestracyjnym autobusu określono natomiast 55 miejsc siedzących.

Okazało się, że w miejscu, gdzie zazwyczaj znajduje się barek dołożono dwa fotele. Ze względu na niezgodność danych zawartych w dowodzie rejestracyjnym ze stanem faktycznym inspektorzy zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Dwa ponad liczbowe siedzenia kierowcy zdemontowali po kontroli.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.