Pożar w Zielonej Górze. Płonie pustostan. Trwa akcja gaśnicza

01 maj 2021
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płonie pustostan dodajto.newslubuski.pl

Pożar pustostanu w Zielonej Górze. Z ogniem walczą dwa zastępy straży pożarnej. Pierwszą informację otrzymaliśmy na #dodajto.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do straży pożarnej w sobotę, 1 maja, około godziny 16:00. W ogniu stanął pustostan w lesie przy ulicy Foluszowej w Zielonej Górze.

Na miejsce wysłano dwa zastępy gaśnicze. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne szybko rozwinęli linie gaśnicze i przystąpili do akcji.

Ogień szybko został opanowany. Trwa dokładne dogaszanie pogorzeliska.

To nie pierwszy pożar w tym miejscu. Ostatni raz paliło się tu prawie miesiąc temu: "Pożar budynku gospodarczego w Zielonej Górze. Szopa spłonęła doszczętnie (ZDJĘCIA)".

Przeczytaj też: Zielona Góra: Komendant policji odwołany. Mł. insp. Maciej Sipek nowym szefem jednostki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u