Zaginęła Angelika Jastrzębska z Gorzowa Wielkopolskiego. 26-latka ostatni raz była widziana nad Wartą. Jak przekazuje policja, najprawdopodobniej weszła do rzeki.
Gorzów. Zaginęła Angelika Jastrzębska
Do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 26-letniej Angeliki Jastrzębskiej. Kobietę ostatni raz widziano w niedzielę, 15 lutego, około godziny 17:00 nad brzegiem Warty w okolicach ulicy Nadbrzeżnej – Bulwar Zachodni.
– Kobieta najprawdopodobniej weszła do rzeki – przekazuje nadkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo z News TV:
Rysopis 26-latki
Zaginiona ma około 165 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Znakiem charakterystycznym jest tatuaż przedstawiający głowę wilka na lewej nodze.
Służby w akcji – policja apeluje o pomoc
W poszukiwaniach biorą udział policjanci oraz zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. W działaniach wykorzystywane są między innymi drony wyposażone w kamerę termowizyjną.
Każdy, kto posiada informacje na temat miejsca pobytu Angeliki Jastrzębskiej lub był świadkiem zdarzenia, proszony jest o pilny kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z dyżurnym KMP Gorzów Wielkopolski pod numerem 47 791 25 11.
Przeczytaj też: Pijane Walentynki na drogach. 18 kierowców zatrzymanych w Lubuskiem (ZDJĘCIA)

