Żary: Z mieszkania na 4 piętrze wypadła kobieta. Śledczy ustalają jak do tego doszło

19 maj 2021
Autor: 
Żary: Z mieszkania na 4 piętrze wypadła kobieta. Śledczy ustalają jak do tego doszło Redakcja/Archiwum

Tragiczne zdarzenia w jednym z budynków w Żarach. Z okna mieszkania na czwartym piętrze wypadła starsza kobieta. Niestety poszkodowana poniosła śmierć na miejscu.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 17 maja, w jednym z budynków w Żarach. Starsza kobieta z niewyjaśnionych przyczyn wypadła z okna mieszkania na czwartym piętrze. Poszkodowana w wyniku poniesionych obrażeń zmarła na miejscu zdarzenia. Sprawą śmierci 69-latki zainteresowała się żarska prokuratura.

Dotychczas przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, lokalu, z którego nastąpił upadek oraz wykonano oględziny zwłok. Przesłuchano również osoby reprezentujące prawa zmarłej. Zwłoki kobiety zabezpieczono do sekcji.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u