Wypadek dwóch osobówek na S3 pod Międzyrzeczem! Droga jest całkowicie zablokowana!

22 maj 2021
Autor: 
Wypadek dwóch osobówek na S3 pod Międzyrzeczem! Droga jest całkowicie zablokowana! Redakcja/Archiwum

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Międzyrzeczem. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest zablokowana! 

W sobotę, 22 maja, około godziny 9 rano na 128 kilometrze trasy S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Swoje czynności na miejscu wypadku prowadzą już miedzyrzeczcy policjanci.

Droga ekspresowa S3 jest całkowicie zablokowana w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Policjanci kierują na objazdy przez tzw. starą trójkę. 

Przeczytaj też: Drogówka z dronem poluje na kierowców w Zielonej Górze i Gorzowie. Sypią się mandaty (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u