Świdnica: "Zostawili pijanego kolegę na ulicy". Przyjechała po niego policja i pogotowie (ZDJĘCIA)

22 maj 2021
Autor: 
Świdnica: "Zostawili pijanego kolegę na ulicy"

Najpierw pili razem alkohol, a po spotkaniu zostawili pijanego kolegę na ulicy w Świdnicy koło Zielonej Góry. Ludzie wezwali zespół pogotowia i patrol policji.

Wszystko wydarzyło się w sobotnie południe, 22 maja. Jak relacjonuje nasz czytelnik Robert, grupa nietrzeźwych mężczyzn przechadzała się ulicą Rumiankową w podzielonogórskiej Świdnicy. Nagle jeden z nich został na środku drogi.

Sytuacją zaniepokoili się okoliczni mieszkańcy, którzy powiadomili służby ratownicze. Na miejsce przyjechał patrol policji, a następnie motoambulans oraz zespół pogotowia z lekarzem.

- Nieprzytomny i nietrzeźwy mężczyzna leżał na ulicy. Został przewieziony na izbę wytrzeźwień - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

"Czy do pijanego musi jechać pogotowie?"

Świadkowie byli zaskoczeni obecnością medyków. - Czy do pijanego musi jechać pogotowie? Przecież zawsze może być potrzebne do poważniejszych stanów - dziwił się jeden z nich. Niestety takie incydenty to zmora ratownictwa. Jeśli osoba ma jakiekolwiek obrażenia, to zwykle na miejsce wzywa się karetkę.

Dla policjantów to jednak praktycznie codzienność. Nawet te same osoby potrafią być wożone na izbę wytrzeźwień kilka razy w tygodniu. Po takim transporcie niemalże zawsze trzeba dokładnie wyczyścić radiowóz.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Zostawiła potrawę na kuchence i poszła spać. Sąsiedzi wezwali strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u