Żary: Pieszy kopnął w przejeżdżający rower. Starszy pan upadł na jezdnie...

23 maj 2021
Żary: Pieszy kopnął w przejeżdżający rower. Starszy pan upadł na jezdnie... Screen film Pana Arka

Nieznany sprawca kopnął w przednie koło roweru, którym poruszał się starszy mężczyzna. Rowerzysta upadł na jezdnię, mógł wylądować pod kołami samochodu! 

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 20 maja, około godziny 20:20 w Żarach na ulicy Stanisława Moniuszki. Starszy mężczyzna jechał rowerem po chodniku na wiadukcie, z naprzecikwa szło dwóch mężczyzn. Kiedy rowerzysta zbliżył się do pieszych, wtedy jeden z nich uderzył nogą w przednie koło roweru. 

Siła uderzenia była na tyle duża, że rowerzysta stracił panowanie nad jednośladem, zjechał z chodnika na jezdnię i upadł. Na nagraniu z kamery samochodowej udostępnionym przez Pana Arka widać moment ataku na rowerzystę. Starszy mężczyzna mógł wpaść wprost pod koła nadjeżdżajacego pojazdu!

Bzpośrednio po zdarzeniu Pan Arek próbował zatrzymać sprawców zdarzenia, niesety po pieszym pościgu mężczyznom udało się uciec na teren ogródków działkowych. Sprawa została zgłoszona na policję. - Po pół godzinie czekania odpuściliśmy. - relacjonuje Pan Arek.

- Mama wraz z dziewczyną pomogły starszemu panu pozbierać zakupy, które wypadły mu podczas upadku. Rowerzysta mocno narzekał na bolące kolano. - dodaje Pan Arek. Po całym zdarzeniu starszy mężczyzna udał się do domu. Sprawą zajmuje się już policja.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Zostawiła potrawę na kuchence i poszła spać. Sąsiedzi wezwali strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.