Wypadek w Zielonej Górze. Dachowały dwa samochody. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

27 maj 2021
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Dachowały dwa samochody Redakcja

Wypadek na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe, które dachowały. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie, 27 maja, po godzinie 17:00. Na Trasie Północnej w Zielonej Górze w pobliżu węzła z trasą S3 zderzyły się dwie osobówki. Następnie oba pojazdy dachowały. Toyota wypadła na pobocze i uderzyła w drzewa, natomiast Audi wylądowała na jezdni kilkadziesiąt metrów dalej.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, podstawowy zespół pogotowia oraz motoambulans. Wezwano też patrol policji z drogówki.

Wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku ustalają teraz policjanci. Trasa w kierunku zjazdu na Gorzów Wielkopolski i Wrocław jest całkowicie zablokowana.

Godzina 19:30 - Droga odblokowana.

Przeczytaj też: Pijany kierowca ciężarówki wpadł na trasie S3. Wydmuchał ponad 2,3 promila


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u