Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Nie żyją dwie osoby! Droga jest zablokowana!

30 maj 2021
Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Nie żyją dwie osoby! Droga jest zablokowana! Fot. Czytelnik Marek

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2 w pobliżu granicy. Dwie osoby zginęły na miejscu! Droga w kierunku granicy z Niemcami jest całkowicie zablokowana.

W niedzielę, 30 maja, około godziny 19:30 na 2 kilometrze autostrady A2 w kierunku Świecka doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W tył naczepy ciężarówki uderzył samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby. Siła uderzenia była ogromna. Na miejsce wypadku zadysponowano służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. Rozpoczęła się walka o życie osób poszkodowanych.

Niestety lekarz stwierdził zgon jednej z osób poszkodowanych, w tym czasie trwała walka o życie drugiej osoby podróżującej osobówką. Ratownicy bardzo długo walczyli o życie osoby poszkodowanej, niestety działania te nie przyniosły zamierzonego efektu. Bilans tego wypadku jest tragiczny, zginęły dwie osoby. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą słubiccy policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga w kierunku granicy z Niemcami jest całkowicie zablokowana, wprowadzone zostały objazdy przez Słubice. Utrudnienia mogą potrwać do późnych godzin nocnych! 

Czytaj także - Wypadek koło Zielonej Góry. Ranny motocyklista. Przyleciał śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u