Młoda kobieta jechała skradzionym kamperem wartym 300 tys. złotych!

31 maj 2021
Młoda kobieta jechała skradzionym kamperem wartym 300 tys. złotych! Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Świecka zatrzymali w piątek skradzionego w Niemczech kampera wartego 300 tys. złotych! Kierowcą auta była młoda kobieta, która przekazana została w ręce policji.

W piątek, 28 maja, funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Świecku wytypowali do kontroli kampera marki fiat na polskich numerach rejestracyjnych. Kierowcą auta okazała się 21-letnia kobieta, która nie posiadała dokumentu tożsamości oraz dokumentów kierowanego przez siebie pojazdu. Nie potrafiła powiedzieć także do kogo należy pojazd oraz jak weszła w jego posiadanie.

Podczas dokonanych przez funkcjonariuszy sprawdzeń ustalono, że samochód ten został skradziony w połowie maja na terytorium Niemiec. Dodatkowo, podczas przeszukania pojazdu funkcjonariusze ujawnili oryginalne tablice rejestracyjne należące do skradzionego kampera.

Kobieta została zatrzymana i przekazana słubickiej policji, która prowadzić będzie dalsze postępowanie w sprawie kradzieży auta. Wartość pojazdu oszacowano na 300 tysięcy złotych.

Źródło: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Czytaj także - Wypadek koło Zielonej Góry. Ranny motocyklista. Przyleciał śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.