Zielona Góra: Zakopała się karetka pogotowia. Na pomoc wezwano strażaków (ZDJĘCIA)

31 maj 2021
Autor: 
Zielona Góra: Zakopała się karetka pogotowia. Wezwano strażaków dodajto.newslubuski.pl

Karetka pogotowia zakopała się w Zielonej Górze. Z pomocą przybył zastęp straży pożarnej. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na #dodajto.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 31 maja. Około godziny 17:00 podstawowy zespół pogotowia z Zielonej Góry został wysłany do pacjenta w bloku przy ulicy Wojska Polskiego. Gdy karetka dojechała na miejsce, zakopała się na trawniku i nie mogła samodzielnie wyjechać.

Na pomoc wezwano straż pożarną. Strażacy pomogli w transporcie pacjenta i przystąpili do wyciągania karetki przy użyciu wyciągarki samochodowej.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. 91-letni kierowca potrącił mężczyznę na pasach


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u