Zabójstwo na urodzinach

04 sierpień 2016
Autor: 

Prokurator Rejonowy w Zielonej Górze poinformował o zdarzeniu, do którego doszło w dniu 01.08.2016 r. w Zielonej Górze. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podczas imprezy urodzinowej doszło do pobicia 39-letniego mężczyzny przez 2 mężczyzn w wieku 41 i 46 lat.

Sprawcy zadawali mu uderzenia w głowę, skutkujące zgonem pokrzywdzonego.

W sprawie wszczęto śledztwo o czyn z art.158 par 3 kk (pobicie ze skutkiem śmiertelnym). Mężczyznom przestawiono zarzuty zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec obu podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy .

O kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u