Wypadek pod Nową Solą. Auto stanęło w płomieniach. Dwie osoby ranne

02 czerwiec 2021
Autor: 
Wypadek pod Nową Solą. Auto stanęło w płomieniach Redakcja/archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku koło Nowej Soli. Samochód wypadł z drogi i stanął w ogniu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do nowosolskich służb ratowniczych w środowe przedpołudnie, 2 czerwca, około godziny 10:30.

- 24-letni kierujący Mercedesem jadąc drogą wojewódzką nr 297 na wysokości miejscowości Stypułów nie opanował pojazdu na łuku drogi i wypadł z trasy - relacjonuje mł. asp. Adam Wachowski, zastępca rzecznika policji w Nowej Soli.

Auto stanęło w ogniu, dwie osoby ranne

Mercedesem, który tuż po zderzeniu zapalił się, podróżowały cztery osoby dorosłe. Na pomoc od razu wyruszyli świadkowie wypadku. Dzięki ich szybkiej reakcji z płonącego samochodu udało się wyciągnąć wszystkie osoby.

Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala - mówi asp. Sebastian Olczyk, rzecznik straży pożarnej w Nowej Soli.

Jak informuje policja, droga jest przejezdna. Ruchem kierują służby.

Przeczytaj też: W wypadku ciężarówek na DK27 zginął strażak z Żar. Pomagał od 20 lat


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u