Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła 72-letnią rowerzystkę (ZDJĘCIA)

05 czerwiec 2021
Autor: 
Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła rowerzystkę Redakcja

Śmiertelny wypadek na trasie Zielona Góra - Czerwieńsk. Samochód potrącił rowerzystkę. Życia rannej kobiety nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w sobotę, 5 czerwca, około godziny 20:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego marki BMW jadąc w stronę Zielonej Góry z nieznanych przyczyn potrącił rowerzystkę jadącą w tym samym kierunku.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej, kilka patroli policji z drogówki oraz specjalistyczny zespół pogotowia.

- Ranna 72-latka była reanimowana. Niestety kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Dokładne przyczyny tragedii ustala policja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.