Wypadek pod Sulechowem. Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba ranna, kierowca uciekł

06 czerwiec 2021
Autor: 
Wypadek pod Sulechowem. Auto uderzyło w drzewo Fot. OSP Kargowa

Jedna osoba została ranna po wypadku w pobliżu miejscowości Siadcza (gmina Bojadła). Policja szuka kierowcy, który uciekł.

Do wypadku doszło w niedzielę, 6 czerwca, około godziny 20:15. Kierowca samochodu marki Fiat jechał drogą w pobliżu Klenicy. Na wysokości miejscowości Siadcza zjechał z trasy i uderzył w drzewo.

Na miejscu zjawiły się cztery zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji.

- Samochodem podróżowały dwie osoby. Jedna doznała lekkich obrażeń, natomiast druga oddaliła się z miejsca zdarzenia - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Dalsze czynności prowadzi policja. Trwa poszukiwanie kierowcy, który zbiegł.

Przeczytaj też: Przybymierz: Pijany motocyklista uderzył w drzewo. Rannego zabrał śmigłowiec LPR


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u