Pijany obywatel Mołdawii na rowerze jechał pod prąd trasą S3!

07 czerwiec 2021
Pijany obywatel Mołdawii na rowerze jechał pod prąd trasą S3! Lubuska Policja

Policjanci z międzyrzeckiej drogówki patrolując drogę ekspresową S3 zauważyli rowerzystę, który poruszał się jednośladem się pod prąd. Mężczyzna był pijany.

Policjanci podczas ostatniego długiego weekendu pracowali nad zapewnieniem bezpieczeństwa zmotoryzowanych. Wzmożone patrole reagowały na niebezpieczne sytuacje na drogach. Jedną z nich było między innymi nieodpowiedzialne zachowanie kierującego rowerem, który w niedzielny wieczór. 6 czerwca, postanowił skrócić sobie drogę wjeżdżając na drogę S3 pod prąd, nie zważając na niebezpieczeństwa związane z taką jazdą.

Lekkomyślny mężczyzna, w porę został zatrzymany przez międzyrzeckich stróżów prawa, jak się okazało to nie wszystkie wykroczenia na koncie nierozsądnego mężczyzny. Okazało się, iż znajduję się on w stanie nietrzeźwości - policyjny alkomat wykazał 1,7 promila w jego organizmie. Nieodpowiedzialnym mężczyzną okazał się być 40-letni mieszkaniec Mołdawii przebywający na terenie gminy Międzyrzecz.

Mężczyzna w trakcie przeprowadzanej interwencji bagatelizował powstałe zagrożenie i miał pretensje do policjantów za reakcję. 40-latek noc spędził w policyjnej celi, gdzie po wytrzeźwieniu czekają go konsekwencje prawne.

Przeczytaj też: Pomylił drogę i wjechał elektrycznym wózkiem inwalidzkim na trasę S3 w Zielonej Górze!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.