Wypadek busa na autostradzie A2! W pojeździe wystrzeliła opona!

09 czerwiec 2021
Autor: 
Wypadek busa na autostradzie A2! W pojeździe wystrzeliła opona! Fot. OSP Lubrza

Wypadek busa na autostradzie A2 w pobliżu miejscowości Lubrza! Na miejscu pracują służby ratownicze, ruch odbywa się jednym pasem.

W środę, 9 czerwca, około godziny 16:20, na 61,5 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania doszło do wypadku busa marki Fiat Ducato. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pojeździe doszło do wystrzału opony, wskutek którego kierowca stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w bariery energochłonne, a następnie przewrócił się na bok. Pojazdem podróżowały dwie osoby.

W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca busa. Mężczyzna trafił do szpitala, na szczegółowe badania. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane najprawdopodobniej jako kolizja. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej dwie godziny. 

Przeczytaj też: Strażacy z Sulechowa na pomoc kaczuszkom. Ptaki utknęły w rurze kanalizacyjnej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u