Granulat miedzi rozsypany na rondzie w Zielonej Górze. Pomogli strażacy i policjanci!

10 czerwiec 2021
Granulat miedzi rozsypany na rondzie w Zielonej Górze. Pomogli strażacy i policjanci! KM PSP Zielona Góra

Granulat miedzi rozsypał się na rondzie w Zielonej Górze. Na miejscu pracowali strażacy oraz policjanci! 

Wszystko wydarzyło się w środę, 9 czerwca, około godziny 23 na rondzie Michała Kaziowa w Zielonej Górze. Z busa na jezdnię rozsypał się przewożony ładunek, jakim był granulat miedzi. Na miejsce wezwana została policja oraz straż pożarna. Służby pomogły zebrać rozsypany ładunek. Na czas działań rondo było zablokowane.

Miedź ma szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Za 50 kilogramów granulatu miedzi przyjdzie nam zapłacić około 3300 złotych. 

Przeczytaj też: Wyciek kwasu na terenie zakładu w Kostrzynie nad Odrą!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.