Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie. Trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA, FILM)

18 czerwiec 2021
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie w budynku przy ulicy Kossaka. Na miejscu pracuje sześć zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w piątkowe popołudnie, 18 czerwca, o godzinie 16:26. W ogniu stanęło mieszkanie na trzecim piętrze w budynku przy ulicy Juliusza Kossaka (osiedle Malarzy).

Do akcji wyruszyły trzy zastępy straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych oraz ochotnicy z Raculi, Leśniowa Wielkiego i Przylepu. Przyjechał też patrol policji.

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne natychmiast udali się do mieszkania. Jednocześnie akcja gaśnicza prowadzona jest z drabiny mechanicznej. Działania strażaków trwają...

Godzina 17.10: Ogień rozwijał się przede wszystkim na poddaszu budynku. - Trwa poszukiwanie źródła ognia i dogaszanie. Nikt nie został poszkodowany - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Wędkarz wpadł do Odry koło Krosna Odrzańskiego. Trwa akcja poszukiwawcza


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.