Pożar drewnianej budki na leśnej polanie w Zielonej Górze. "Zaskoczył doświadczonych strażaków"!

18 czerwiec 2021
Pożar drewnianej budki na leśnej polanie w Zielonej Górze. " Zaskoczył doświadczonych strażaków"! OSP Racula

Ten pożar drewnianej budki na środku leśnej polany w Zielonej Górze zaskoczył nawet najbardziej doświadczonych strażaków!

W piątek, 18 czerwca, chwilę przed godziną 21, zielonogórscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru drewnianej budki na leśnej polanie przy ulicy Klonowej w Drzonkowie. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Raculi. Strażacy bardzo szybko dotarli na miejsce i lekko się zdziwili!

Okazało się, że pali się drewniana konstrukcja kształtem oraz charakterystycznym malowaniem przypominająca dom. Po chwili konsternacji pożar został sprawnie ugaszony. W środku drewnianej konstrukcji nagromadzone były śmieci. 

Czytaj także - Pożar w Zielonej Górze. Płonęło mieszkanie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.