Strażacy z OSP podpalili las koło Krosna Odrzańskiego? Sprawę bada policja

19 czerwiec 2021
Autor: 
Strażacy z OSP podpalili las koło Krosna Odrzańskiego? Redakcja/archiwum

Strażacy z OSP Szczawno podpalili las? Sprawę na polecenie straży leśnej bada już policja. Ochotnicy zostali wydaleni z jednostki.

W ostatnich dniach na terenie powiatu krośnieńskiego kilkukrotnie dochodziło do pożarów lasów. Sprawą jednego z podpaleń zainteresowała się straż leśna, która powiadomiła policję.

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, głównymi podejrzanymi są dwaj strażacy z OSP Szczawno. Nieoficjalnie mówi się, że policja zabezpieczyła tuż przy miejscu pożaru ślad buta jednego z podpalaczy.

Strażacy wyrzuceni z OSP

Postępowanie cały czas trwa. Wiadomo, że ochotnicy zostali już wydaleni z jednostki. Niestety w całej Polsce przypadki podpaleń przez strażaków OSP zdarzają się stosunkowo często.

Do sprawy będziemy wracać!

Przeczytaj też: Pożar lasu koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Strażacy znów wezwani w to samo miejsce (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u