Jezioro Lubiąż: Wybuchł silnik a łódź stanęła w płomieniach! Jedna osoba została ranna!

23 czerwiec 2021
Wybuchł silnik a łódź stanęła w płomieniach! Jedna osoba została ranna! Lubuska Policja

W łodzi wybuchł silnik i doszło do pożaru. Ranny mężczyzna znajdujący się na jej pokładzie zdążył wyskoczyć do wody.

W niedzielę, 20 czerwca, na jeziorze Lubiąż doszło do wybuchu silnika, w wyniku czego w płomieniach stanęła łódź motorowa. Na szczęście, mężczyzna znajdujący się na jej pokładzie zdążył wyskoczyć do wody. Dzięki wspólnym działaniom Policji, WOPR-u oraz innych wypoczywających, udało się szybko ugasić pożar, a także udzielić pierwszej pomocy medycznej poszkodowanemu.

Jak się później okazało, mężczyzna doznał złamania dwóch kończyn dolnych.

Czytaj także - Międzyrzecz: Poszukiwany uciekał po dachu kamienicy. Później ukrył się pod wanienką


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.