Drugi pożar tego samego garażu w Zielonej Górze! W akcji trzy zastępy straży pożarnej!

24 czerwiec 2021
Drugi pożar tego samego garażu w Zielonej Górze! W akcji trzy zastępy straży pożarnej! Fot. Michał

Kolejny pożar tego samego garażu w zielonogórskim Przylepie w ciągu kilkunastu godzin. W akcji trzy zastępy straży pożarnej. 

W czwartek, 24 czerwca, chwilę po godzinie 16, zielonogórscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru garażu w Przylepie przy ulicy Solidarności. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, w tym ochotnicy z Przylepu. Strażacy błyskawicznie przystąpili do działań gaśniczych. 

Z chwilą dojazdu służb, okazało się, że płonie ten sam budynek co kilkanaście godzin wcześniej. Wtedy na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej a w wyniku pożaru spłonęły dwa samochody oraz przyczepa kempingowa. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Z uwagi na prowadzone działania gaśnicze, zablokowany jest jeden pas Drogi Wojewódzkiej numer 280 w kierunku Płot. Ruch odbywa się wahadłowo, tworzą się spore korki! 

Czytaj także - Zaginął 35-letni Michał Kołodziejski z Zielonej Góry. Szuka go policja


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u