Zaginął 35-letni Michał Kołodziejski z Zielonej Góry. Szuka go policja

24 czerwiec 2021
Autor: 
Zaginął 35-letni Michał Kołodziejski z Zielonej Góry. Szuka go policja Fot. KMP Zielona Góra

Zaginął mieszkaniec Zielonej Góry. 35-letni Michał Kołodziejski wyszedł z domu i nadal nie dał żadnego znaku życia. Masz jakieś informacje? Policja prosi o kontakt.

Trwają poszukiwania mężczyzny w Zielonej Górze. W środę, 16 czerwca, Michał Kołodziejski wyszedł z wynajmowanego pokoju przy ulicy Spawaczy i nadal nie wrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z najbliższymi.

We wtorek, 22 czerwca, zawiadomienie o zaginięciu odebrali policjanci. Szybko okazało się, że mężczyzna od 12 czerwca nie pokazał się również w pracy.Rysopis zaginionego

  • Wzrost - 175 cm
  • Szczupła budowa ciała
  • Ogolony na łyso
  • Nos - prosty, wąski
  • Uzębienie pełne

- Wszystkie osoby, które posiadają o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym pod numerem telefonu 47 79 52 177 lub 47 79 52 100 - apeluje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Ktoś ukradł psa z posesji w Świdnicy koło Zielonej Góry. Właściciel prosi o pomoc


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u