Ktoś ukradł psa z posesji w Świdnicy koło Zielonej Góry. Właściciel prosi o pomoc

24 czerwiec 2021
Autor: 
Ktoś ukradł psa z posesji w Świdnicy koło Zielonej Góry

Nieznany sprawca ukradł psa z posesji w Świdnicy koło Zielonej Góry. Właściciel czworonoga prosi o pomoc i czeka na jakiekolwiek informacje o złodzieju.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, 24 czerwca, po godzinie 14:00. Pies przebywał na prywatnej posesji w Świdnicy. Nagle, jak informuje nasz czytelnik, doszło do kradzieży.

- To kundelka. Mała, czarna z brązowym pyszczkiem. Reaguje na imię Laska - opowiada właściciel czworonoga.

Jak przekazał właściciel, sprawca poruszał się czerwonym samochodem marki Peugeot i odjechał w stronę Nowogrodu Bobrzańskiego.

Aktualizacja / Godzina 22.30: Piesek trafił już do domu. Jest cały i zdrowy.

Przeczytaj też: Gmina Świdnica: PSZOK otwarty dla mieszkańców od 5 lipca


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u