Tragedia na Dzikiej Ochli. Mężczyzna wskoczył do wody i nie wypłynął (ZDJĘCIA)

27 czerwiec 2021
Autor: 
Tragedia na Dzikiej Ochli. Mężczyzna wskoczył do wody i nie wypłynął Redakcja

Akcja ratownicza na kąpielisku Dzika Ochla w Zielonej Górze. Mężczyzna wskoczył do wody i nie wypłynął. Trwa reanimacja.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w niedzielne popołudnie, 27 czerwca, po godzinie 18:00. Młody mężczyzna przebywał ze znajomymi na terenie Dzikiej Ochli w Zielonej Górze. Nagle wskoczył do wody i nie wypłynął na powierzchnię.

Świadkowie od razu wezwali pomoc. Na miejsce przybyły m.in. cztery zastępy straży pożarnej, w tym strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego.

Po kilkunastu minutach strażacy wyłowili z wody mężczyznę bez funkcji życiowych. Natychmiast rozpoczęła się reanimacja. Ratownicy robią wszystko, aby uratować topielca.

To kolejne zdarzenie na Dzikiej Ochli w ostatnim czasie. W poniedziałek, 21 czerwca, topiła się tu kobieta.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u