Tragiczny początek wakacji. Młody mężczyzna utonął na Dzikiej Ochli w Zielonej Górze!

27 czerwiec 2021
Tragiczny początek wakacji. Młody mężczyzna utonął na Dzikiej Ochli w Zielonej Górze! Redakcja

Niedzielny relaks nad wodą zakończony tragicznie. Utonął młody mężczyzna. 

W niedzielę, 27 czerwca, około godziny 18:20 na jeziorze Dzika Ochla w Zielonej Górze zaczął topić się mężczyzna. 28-latek zniknął pod powierzchnią wody i już nie wypłynął. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodnego. Ruszyły poszukiwania. 

Po około 13 minutach, strażacki nurek zlokalizował nieprzytomnego mężczyznę, który znajdował się pod wodą. 28-latek został natychmiast wyciągnięty na brzeg, gdzie rozpoczęła się walka o jego życie.

Ratownicy przez kilkadziesiąt minut prowadzili reanimację. Niestety działania nie przyniosły zamierzonego efektu, lekarz stwierdził zgon.

To kolejne zdarzenie na Dzikiej Ochli w ostatnim czasie. W poniedziałek, 21 czerwca, topiła się tu kobieta.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u