Wypadek koło Świebodzina. Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

27 czerwiec 2021
Wypadek koło Świebodzina. Samochód uderzył w drzewo Fot. OSP Mostki

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku koło Świebodzina. Osobówka uderzyła w drzewo. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

Do wypadku doszło w niedzielę, 27 czerwca, po godzinie 19:30. Kierowca samochodu marki Volkswagen jechał trasą Mostki - Przełazy. Nagle z nieznanych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz zespół pogotowia. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- Pojazdem podróżowały dwie osoby. Jedna z nich o własnych siłach opuściła pojazd, a druga pozostawała w pojeździe. Obie osoby poszkodowane przetransportowano do szpitali - informuje bryg. Marcin Bohuszko, rzecznik straży pożarnej w Świebodzinie.

Przeczytaj też: Wypadek na S3 pod Międzyrzeczem. Osiem osób rannych. W akcji 2 śmigłowce LPR

Fot. KP PSP Świebodzin, OSP Mostki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u