Wypadek na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

28 czerwiec 2021
Wypadek na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Dwie osoby ranne Fot. OSP Nowogród Bobrz.

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 27 na odcinku Nowogród Bobrzański - Żary. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło w poniedziałek, 28 czerwca, chwilę po godzinie 18:00. Na 36-kilometrze DK27 koło Nowogrodu Bobrzańskiego zderzyły się dwa samochody osobowe - Mazda oraz Audi. Pierwszy blokuje jeden pas ruchu, natomiast drugi wypadł z trasy.

Dwie osoby poszkodowane

Do akcji wysłano służby z powiatu zielonogórskiego i żarskiego. Na miejscu zjawiły się cztery zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz kilka patroli policji. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne. Jedną zabrał śmigłowiec LPR, natomiast druga trafiła do szpitala karetką pogotowia.

Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku. - Droga krajowa nr 27 jest całkowicie zablokowana. Objazd przez Żagań lub Lubsko - informuje kom. Aneta Berestecka, rzecznik policji w Żarach.

Przeczytaj też: Nowa Sól ogranicza koszenie traw "w trosce o owady i rośliny"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u