Wypadek na DK92 pod Torzymiem. Jedna osoba została ranna! Droga jest zablokowana!

30 czerwiec 2021
Autor: 
Wypadek na DK92 pod Torzymiem. Jedna osoba została ranna! Droga jest zablokowana! Fot. OSP Boczów

Zderzenie dwóch pojazdów na Drodze Krajowej numer 92 pod Torzymiem. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana! 

W środę, 30 czerwca, około godziny 3:40, służby ratownicze z powiatu słubickiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na Drodze Krajowej numer 92 na odcinku Rzepin-Boczów. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy.

W tył samochodu dostawczego uderzył bus. W wyniku zderzenia kierowca busa został zakleszczony w rozbitym pojeździe. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby uzyskać dostęp i ewakuować poszkodowanego.

Czynności na miejscu wypadku prowadzą słubiccy policjanci. Droga Krajowa numer 92 jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 8 rano. 

Przeczytaj też: Pożar dwóch budynków w Zielonej Górze. W akcji 11 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u