Tragiczny pożar w Żaganiu. W płonącym mieszkaniu było zwęglone ciało mężczyzny

05 lipiec 2021
Autor: 
Tragiczny pożar w Żaganiu. Nie żyje mężczyzna Redakcja/archiwum

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło pożar mieszkania w Żaganiu. W środku strażacy znaleźli leżącego mężczyznę. Na ratunek było już za późno.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego żagańskich strażaków w poniedziałkowy poranek, 5 lipca, tuż po godzinie 4:00.

- Pierwsza informacja mówiła o zadymieniu, które wydobywało się z okna kamienicy przy ulicy Josalewicza. Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej - informuje mł. bryg. Paweł Grzymała, rzecznik straży pożarnej w Żaganiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zderzenie osobówek w Zielonej Górze. "Niebezpieczny manewr"

Jedna osoba nie żyje

Kiedy pierwsze zastępy gaśnicze dojechały na miejsce, okazało się, że pożarem objęte jest jedno z mieszkań na drugim piętrze. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne od razu ruszyli do budynku.

W trakcie działań strażacy natknęli się na leżącego mężczyznę. - Niestety nie było już szans na jego uratowanie. Ciało było częściowo zwęglone - informuje mł. bryg. Grzymała.

Przeczytaj też: Poważny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Są osoby poszkodowane, w tym dzieci! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u